letsbrik.co | Web Üzerinden 23 ülkeyi ücretsiz arayın !

letsbriklogo

Aynı https://voiprehberi.com/frisb-com-web-tarayiciniz-uzerinden-yerel-ucretlerle-arayin/ yazımızda tanıttığımız frisb.com sitesi gibi letsbrik.co da 23 ülkeyi aramanızı sağlıyor. 8 ülkeyle hesap açarak web üzerinden ücretsiz konuşabilirsiniz. Bu 8 ülkenin hangileri olduğu web sayfasında belirtilmiyor. Üye olduğunuzda size https://www.letsbrik.co/MjUwMDZvb28 gibi bir arama adresi veriliyor ve bu adresi görüşmek istediğiniz kişiye verdiğinizde web üzerinden konuşma yapabiliyorsunuz. Ayrıca yüklediğiniz kredi ile size verilen adresi herhangi bir ülkedeki cep telefonu veya sabit hatta yönlendirmeniz mümkün. Size verilen rastgele adresi üyeliğinizi yükselterek kendi istediğiniz şekilde yapabiliyorsunuz örneğin https://www.letsbrik.co/voiprehberi gibi.

letsbrik.co Anasayfa

letsbrik.co üyeliksiz olarak 23 ülkeyi 1dk süreyle aratıyor. Arama yapmak için: https://www.letsbrik.co/free-calls

Ücretsiz Arama Limitleri

24 saat içinde sadece 5 arama gerçekleştirilebilir. Aynı numara sadece 3 kere aranabilir.

Toll-Free numaraları arayabilmeniz için ücretli hesabınızın olması gerekmekte.

letsbrikgiris

Letbrik.co url değiştirme ve url’yi bir numaraya yönlendirme sayfası. Sağ üstteki dişli menü simgesinden Settings seçeneği ile bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Url’yi sadece PSTN hatlara yönlendirebiliyorsunuz ne yazık ki size iNUM veya sip adresine yönlendirme fırsatı vermiyor.

letsbrikurlforward

Letsbrik.co Tuş Takımı sayfası

Bu sayfada aradığınız telefonda kendi numaranızın çıkmasını isterseniz ekranda çıkan menüde soldaki seçeneğe tıklayıp numaranızı doğrulamanız istenmektedir.

letsbrikdialpad

Son olarak; üye olduktan sonra arama yapmak isterseniz telefon numaranızı doğrulamanız gerekmekte.