Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kategori: Türkiye Hariç Servisler

Türkiye Hariç Servisler, WebRTC, WebRTC üzerinden Arama

Makefreecallsonline.com | Web üzerinden WebRTC ile Ücretsiz Arama yapma

Makefreecallsonlinelogo

Makefreecallsonline.comhttps://voiprehberi.com/poptox-com-tarayici-uzerinden-12-ulkeyi-ucretsiz-arayin/ yazımızda tanıttığımız gibi webrtc üzerinden tarayıcı ile ücretsiz konuşturan bir servis. Kapsama alanında 13 ülke olan Makefreecallsonline.com her ülkeyle 3dk lık görüşme hakkınız bulunmakta. Diğer bir görüşme içinse 10dk beklemeniz gerekiyor.

Türkiye Hariç Servisler, WebRTC üzerinden Arama

Poptox.com | Tarayıcı Üzerinden 12 Ülkeyi ücretsiz Arayın

poptoxlogo

Poptox.com aynı https://voiprehberi.com/letsbrik-co-web-uzerinden-23-ulkeyi-ucretsiz-arayin/ yazımızda tanıttığımız letbrik.co gibi internet üzerinden ülkelerden bazılarını ücretsiz aramanıza izin veriyor. Diğerleri için kendi tarifeleri üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz. Alttaki resimde görülen tuş takımından 8 dakikaya kadar Amerikan numaralarını (Toll-Free dahil) arıyabiliyorsunuz.

Türkiye Hariç Servisler, WebRTC, WebRTC üzerinden Arama

letsbrik.co | Web Üzerinden 23 ülkeyi ücretsiz arayın !

letsbriklogo

Aynı https://voiprehberi.com/frisb-com-web-tarayiciniz-uzerinden-yerel-ucretlerle-arayin/ yazımızda tanıttığımız frisb.com sitesi gibi letsbrik.co da 23 ülkeyi aramanızı sağlıyor. 8 ülkeyle hesap açarak web üzerinden ücretsiz konuşabilirsiniz. Bu 8 ülkenin hangileri olduğu web sayfasında belirtilmiyor. Üye olduğunuzda size https://www.letsbrik.co/MjUwMDZvb28 gibi bir arama adresi veriliyor ve bu adresi görüşmek istediğiniz kişiye verdiğinizde web üzerinden konuşma yapabiliyorsunuz. Ayrıca yüklediğiniz kredi ile size verilen adresi herhangi bir ülkedeki cep telefonu veya sabit hatta yönlendirmeniz mümkün. Size verilen rastgele adresi üyeliğinizi yükselterek kendi istediğiniz şekilde yapabiliyorsunuz örneğin https://www.letsbrik.co/voiprehberi gibi.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!