Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kategori: WebRTC üzerinden Arama

WebRTC, WebRTC üzerinden Arama

Numbercom.com | Webrtc tabanlı Sesli Videolu görüşme

numbercomlogo

Numbercom.com Webrtc üzerinden iletişim konusuna farklı bir bakış açısı getirmiş. http://voprehberi.com/webrtc kategorimizde tanıttığımız servislerin aksine kullanıcı adı kullanmak yerine cep telefonu numarası doğrulaması yapıp bu telefon numaralarını bir rehberde topluyor. Sistemde kullanıcı adı yazmak yerine aramak istediğiniz kullanıcıyı rehberden seçip arayabiliyor ve mesaj atabiliyorsunuz. Norveç merkezli olan girişim 2010 yılından beri hizmet vermekte.

Ücretsiz Konferans, WebRTC, WebRTC üzerinden Arama

Ahoyconference.com | Tarayıcı üzerinden Sesli Görüntülü konferans

ahoygiris

Ahoyconference.com https://voiprehberi.com/ucretsiz-konferans kategorimizde tanıttığımız servisler gibi çabuk ulaşılabilir kullanımı kolay bir servis. Siteye girdiğinizde sizi yukarıdaki gibi bir ekran karşılıyor. Bu ekranda Start a conference now. It’s free! düğmesine tıkladığınızda,karşınıza aşağıdaki gibi bir form çıkıyor. Bu form sizi korkutmasın sadece kendi adınızı ve konferans oda adınızı girmeniz yeterli.(İlk iki satır)

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!