Hakkında

Voiprehberi.com ;

VoIP teknolojisi hakkında 2007’den beri içerik yayınlayan ilk sitelerden biridir. Amacımız Şehiriçi, şehilerarası, yurtdışı konuşmalarına uzunca bir süre yüksek ücretler ödemek zorunda kalan Türk İnternet kullanıcılarına yardım etmektir.Ayrıca  iletişimlerini  çok ucuza hatta ücretsiz bir şekilde yapabilmeleri için gerekli rehberleri ve izlenecek yolları yayınlamayı amaç edinmiştir. Sitedeki rehberler ve tanıtımlar, giriş seviyesi kullanıcılar baz alınarak anlatılmıştır. Adımlar izlenildiği takdirde VoIP ve Bilgisayar konusunda çok az bilgiye sahip olan kullanıcılar dahi kendi VoIP cihazlarını kimsenin yardımına gerek kalmadan ayarlayabilmektedir.

Sitemizde bulunan uygulamalar ve servisler tarafımızdan denenip sizlere sunulmaktadır.

Sitemizde az reklam bulunmasının sebebi sitenin kurulma amacının kâr olmadığını göstermek içindir.  Sitemizde reklamı/tanıtımı yayınlanan şirketlerin bizim denediğimiz şirketler olduğunu ve şirketlerin müşterinin yanında olduğunu bilmenizde yarar vardır.

Sitedeki Eksiklikleri / Önerilerinizi / Şikayetlerinizi  sitemizin İletişim sayfasındaki eposta adresinden ulaştırabilirsiniz.