Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kategori: Kurumsal

ITSP, Kurumsal

Bulutsantralim.com Yenilikler

bulutsantralimlogo

Verimor.com.tr | Kullanıcı dostu Türkçe Arayüzlü Bulut Santral yazımızda tanıttığımız Bulutsantralim.com yenliklere devam ediyor.

Tanıtacağımız özellik şirketlerce çok tercih edilen Online Faks Alıp/Gönderme özelliği. Verimor.com.tr‘den aldığınız bir numarayı Bulutsantralim.com üzerinden Fax hattı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Menünüzdeki Bulut Santral Hizmeti menüsü altındaki Fakslarım seçeneğinden numaranıza gelen faksları görmeniz mümkün.

ITSP, Kurumsal, Voip Developer, WebRTC

Webcall | Şirketler için WebRTC Tabanlı Tıkla Konuş Servisi

webcalllogo

http://webrtc.center Şirketler için WebRTC Tabanlı tıkla konuş servisi vermekte. Servisi denemeniz için demo hesap açabilirsiniz. WebRTC tabanlı olduğunudan servisin avantajı çok esnek olması. Müşteriniz sizi web üzerinden arar ama sistem bu aramayı sizin cep telefonunuza veya sabit hattınıza dahası sizin Çağrı Merkezinize yönlendirebilir.Müşteri herhangi bir SIP client kurma ve onu ayarlama derdi yoktur. Çağrı sonlandırma webrtc.center şirketi tarafından yapılmaktadır.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!