Bulutsantralim.com Yenilikler

bulutsantralimlogo

Verimor.com.tr | Kullanıcı dostu Türkçe Arayüzlü Bulut Santral yazımızda tanıttığımız Bulutsantralim.com yenliklere devam ediyor.

Tanıtacağımız özellik şirketlerce çok tercih edilen Online Faks Alıp/Gönderme özelliği. Verimor.com.tr‘den aldığınız bir numarayı Bulutsantralim.com üzerinden Fax hattı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Menünüzdeki Bulut Santral Hizmeti menüsü altındaki Fakslarım seçeneğinden numaranıza gelen faksları görmeniz mümkün.

Faks gönderme işlemi de oldukça basit. Yine menünüzdeki Bulut Santral Hizmeti menüsü altındaki Faks Gönder seçeneğine tıkladığınızda karşınıza basit bir arayüz geliyor.

Burada; Alıcının telefon numarasını, gönderici başlığını ve göndereceğiniz dosyayı pdf, jpg, jpeg, png, bmp, gif, tif ve tiff formatlarından biri olarak gönderebilirsiniz.

Verimor.com.tr kuruluşu olan bulutsantralim.com yöneticileriyle yaptığımız görüşmelerde ileride fax2email ve email2fax özelliklerinin de geleceğini söylediler. Böylece Verimor.com.tr‘den aldığınız 0850‘li numaraya gelen bir faks doğrudan epostanıza düşebilecek veya eposta ile faks gönderebileceksiniz.