Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kategori: Voip Program Ayarları

Talkonaut Uygulaması, Toll Free Servisler, Voip Program Ayarları

Talkonaut Uygulaması ile Toll Free Numaraları Aramak

talkonaut-head

https://voiprehberi.com/talkonaut-gtalk2voipe-yeni-arayuz/ yazımızda Gtalk2voip servisinin Talkonaut servisine dönüştürüldüğünü yazmıştık. Bu yazımızda https://voiprehberi.com/amerikan-toll-free-numaralarini-sip-adresine-cevirmek/ başlığında tanıttığımız SIP adresine çevirilmiş bir Toll  Free numarasını, Talkonaut uygulamasından nasıl arayacağınızı göstereceğiz.

Voip Program Ayarları, Voip Programları

n0kVoIP | Nokia S40 telefonlar için VoIP Ayarlama Uygulaması

nokvoiplogo

Merhaba,

Akıllı Telefon sektörünü her ne kadar Android ve iOS yüklü cihazlar domine etsede küçümsenmeyecek bir topluluk da Nokia’nın S40 diye tanımlandırılan ucuz ve özellikli telefonları kullanıyor. S40 platformu Symbian S60 platformundan biraz daha basit ama telefonunuza özellik katan bir platform. Birazdan tanıtacağımız uygulamada bazı S40 platformlu telefonlara VoIP ayarlarınızı yükleyebiliyorsunuz. Uygulamada 350’den fazla ITSP yer almakta. İsterseniz de kendi SIP sunucunuza bağlanmak Custom SIP Settings başlığı altında ayar formu bulunduruyor.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!