Getonsip ile Sipbroker kullanıcılarını aramak

getonsip sipbroker_logo

https://voiprehberi.com/sipbroker-com adresinde yazdığımız sipbroker servislerinden biri de sipbroker kullanıcılarının numaralarını sip adresine dönüştürüp aramak. https://voiprehberi.com/getonsip-com-en-kolay-sipvoip-hesabi-alinabilecek-web-hizmeti/ adresinde de tanıttığımız gibi getonsip.com ile sip adreslerini arayabiliyorsunuz.

O zaman getonsip.com üzerinden sipbroker.com kullanıcılarını aramak için http://www.sipbroker.com/sipbroker/action/providerWhitePages adresinden arayacağınız kişinin alan kodunu daha sonra numarasını yazıp sonuna @sipbroker.com getirip ararsanız karşı tarafa ulaşabilirsiniz.

Söylediğimizi somutlaştıralım; 

Öncelikle alan kodu yani *018 daha sonra kullanıcının Talkonaut numarası 4718759 ve son olarak @sipbroker.com. bunların hepsini birleştirirsek;

*0184718759@sipbroker.com

Bu adresi getonsip.com arama satırına yazıp arama tuşuna bastığınızda talkonaut kullanıcısında getonsipkullanıcıadı@gtalk2voip.com isimli bir kişi belirecek bu kişiyi arkadaş listesine ekledikten sonra çağrı almaya başlayabilirsiniz. Talkonaut uygulamasından geri aramak yapmak için ne yazık ki krediniz olması gerekemekte.

getonsiptalkonaut